Ubezpieczenia Życiowe

Ubezpieczamy twoje życie głównie w Polisa Życie.

Ubezpieczenie na Życie

Pomyśl o swojej przyszłości i zadbaj o tych, których kochasz. Chroń siebie i swoją rodzinę na wypadek gdyby sprawy przybrały zły obrót. Rodzina jest NAJważniejsza

  • Ochrona w każdej sytuacji
  • Atrakcyjna cena i najszerszy zakres ochrony
  • Prosty sposób zawarcia umowy bez ankiety medycznej
  • Opieka medyczna dla całej Rodziny

Przedmiotem ubezpieczenia jest Twoje życie i zdrowie. Zakres ubezpieczenia obejmuje śmierć z dowolnej przyczyny, a także trwałe i całkowite inwalidztwo. Ubezpieczenie na życie pozwala na skuteczne zabezpieczenie najbliższych na wypadek Twojej śmierci, a także może stanowić zabezpieczenie kredytu na kupno mieszkania, domu lub na inny cel.

Zabezpiecz swoich biskich. Ubezpiecz swoje życie i zdrowie. Jeśli masz jakieś kredyty, powinieneś ubezpieczyć się przynajmniej na sumę swojego zadłużenia. Masz pytania? Napisz!

Zdrowie – elastyczna oferta dla Ciebie i Rodziny

Podstawową zasadą naszych prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych -Polisa życie – jest prostota i jakość. Naszym głównym celem jest zdrowy i zadowolony Ubezpieczony.

Polisa życie zwraca wszystkie poniesione koszty leczenia Placówce Medycznej, w której Ubezpieczony był leczony.

Jesteśmy specjalistami tylko od zdrowia. Nie mieszamy ze sobą różnych rodzajów ubezpieczeń. Podpatrujemy dobre przykłady z innych krajów. Nie kopiujemy ich, ale rozwijamy tak, by pasowały do wymagań i potrzeb Polaków.

Jakość naszej usługi ma nie tylko dorównywać, ale i przewyższać to, do czego są przyzwyczajeni obywatele innych krajów wysokorozwiniętych.

Ubezpieczony może się leczyć w każdej przychodni czy klinice, z którą Polisa życie ma podpisaną umowę.

Wszystkie usługi, porady, badania, zabiegi umawiane są za pośrednictwem 24h Infolinii Medycznej.

Dzięki 24h Infolinii Medycznej Ubezpieczony nie musi szukać, gdzie może się leczyć. Konsultanci umówią go na wizytę lekarską, badania, zorganizują termin i miejsce wykonania zabiegu operacyjnego.

Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje:

  • nielimitowany dostęp do Placówek Medycznych Polisa życie (ponad 1300 placówek medycznych na terenie całego kraju);
  • konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (lekarza rodzinnego, internisty, pediatry);
  • porady lekarzy specjalistów bez konieczności uzyskiwania skierowania;
  • badania laboratoryjne i diagnostyczne u dowolnie wybranego lekarza.

W każdym miejscu w Polsce, w Twojej miejscowości, na wakacjach, w podróży służbowej masz dostęp do takich samych usług o każdej porze, w dzień i w nocy, w dni powszednie i w święta. Do Twojej dyspozycji są kompetentni i profesjonalni konsultanci 24 h Infolinii Medycznej. Po umówieniu wizyty przez 24h Infolinię Medyczną, w przychodni, klinice, gabinecie czy szpitalu personel medyczny będzie na Ciebie czekał o określonej godzinie.

więcej informacji u naszego Agenta.