ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne, podróżne.

Bezpieczna i elastyczna oferta dla podróżujących

Jedziesz wylegiwać się na plaży, czy zjeżdżać na nartach? A może lubisz uprawiać sporty ekstremalne? Wyjeżdżasz do pracy? Podróżujesz sam, z rodziną czy większą grupą? Wyjeżdżasz za granicę czy zostajesz w Polsce? Na lotnisku ginie ci bagaż? Podczas górskiej wycieczki pechowo łamiesz nogę?

W ramach ubezpieczenia turystycznego możesz dobrać zakres ochrony do swoich potrzeb.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony, możesz wybrać m.in.:

  • wyjeżdżając na narty: rozszerzenie umowy o amatorskie uprawianie narciarstwa z assistance dodatkowym obejmującym koszty ratownictwa, ubezpieczenie sprzętu narciarskiego w ramach ubezpieczenia bagażu podróżnego, odpowiedzialność cywilną oraz specjalny pakiet SKI,
  • wyjeżdżając z rodziną: dodatkowe usługi medycznego assistance, przewidujące m.in. zapewnienie opieki nad dziećmi w razie choroby lub wypadku rodziców czy organizację i pokrycie kosztów powrót osób bliskich (np. dzieci czy współmałżonka)
  • wyjeżdżając do pracy: rozszerzenie ochrony dające gwarancję pokrycia kosztów leczeniapowstałych w następstwie nieszczęśliwych wypadków związanych z wykonywaniem pracy za granicą.

Dla osób często podróżujących służbowo bądź prywatnie, jak również pracujących czasowo poza granicami Polski, proponujemy roczne ubezpieczenie kosztów leczenia. Ochroną są objęte wszystkie wyjazdy zagraniczne w ciągu roku. W zależności od wariantu będziesz chroniony w Europie lub na całym świecie.